Actueel weer 't Zandt
Laatste update: 2026-05-24 om 21:30 uur
| Temperatuur | 15.2 °C |
| Neerslag | 0.0 mm |
| Regensnelheid | 0.0 mm/u |
| Windsnelheid en -richting | 2.5 km/u uit NO |
| Windkracht | 1 bft - Zwak |
| Barometer | 1031.6 hPa |
| Barometer trend | Langzaam dalend |
| Maximale windsnelheid | 14.0 km/u om 16:31 u |
| Minimum temp. | 11.3 °C om 05:41 u |
| Maximum temp. | 21.8 °C om 13:09 u |
| Windchill | 15.2 °C |
| Hitte index | 15.2 °C |
| Dauwpunt | 9.3 °C |
| Luchtvochtigheid | 68.0 % |
| Zonnestraling | 6.0 W/m2 |
| Maximale zonnestraling | 767.0 W/m2 om 13:31 u |
| UV index | 0.0 |
| Max. UV index | 7.0 om 13:26 u |
| Zon op | 05:20 u |
| Zon onder | 21:41 u |